O MNĚ

S focením jsem začal ještě1 jako malý kluk, kdy se mi do rukou dostal krásný fotoaparát Flexaret. Byl to jeden z těch přístrojů, do kterých se koukalo shora a člověk si musel dát nějakou práci, aby vůbec našel v hledáčku, co chce fotit. Byla to ale kouzelná krabička se spoustou hýblátek, která mi hned učarovala. Postupně jsem se učil, co a jak mám nastavit a focení se mnou bylo všude.

Vždy jsem byl nadšený fotografickou technikou, těmi úžasnými přístroji, které se mi dostaly do rukou a které vykreslovaly svět okolo mě. Poté se k tomuto nadšení přidalo také zaujetí kouzlem okamžiku. Ať už okamžiku západu slunce v krajině nebo třeba příjemných chvil při focení portrétu a zachycení kousku z Vás.

Proto mě mé nadšení neopouští a mám vždy velkou radost, když můžu někoho potěšit pěknou fotografií.

Chci, aby i pro Vás bylo focení příjemně stráveným časem. Proto, když fotím děti, přijedu za Vámi s veškerým potřebným vybavením. Děti jsou v domácím prostředí daleko přirozenější a navíc odpadá i stres z cestování a cizího prostředí, což pomůže nejen výsledným fotografiím, ale také celkové náladě. Ostatně i dospělí se často cítí mnohem lépe na místě, které mají rádi a ke kterému mají vztah.

Teď už o mém vztahu k focení víte něco víc a k tomu, abyste měli svoje vlastní fotky nebo udělali radost někomu jinému, zbývá jediný krok ;-)

Kontakt

Jsem člověk sociální ;-)